L4L SkyRace® – první informace

Share

SkyrunnerSeriesCzechJunior_ATEXBylo rozhodnuto o trase třetího závodu ATEX Skyrunner® Czech Series Junior a U23, který se bude konat současně s MČR v Ultra SkyMarathon® při Lysohorském čtyřlístku L4L. Přinášíme vám tedy první informace. Detaily pak určitě postupně bude zveřejňovat Luděk Bednarz na webu závodu.

Start závodu bude na hrázi přehrady Šance. A dále se běží na Lysou a pak shodně se závodem L4L Ultra poslední lístek do Malenovic a zpět na Lysou. Z Lysé pak do cíle v Skiparku Grúň.

Trasa L4L SkyRace® 2016

Trasa L4L SkyRace® 2016

Bude to jasně nejdelší SkyRace® v rámci ATEX Skyrunner® Czech Series Junior, když parametry tratě jsou 29km/+1924m, -1765m.

Závod bude podobně jako na Perunu vyhrazen závodníkům do 23 let. Důvody jsou především organizační, kdy pořadatel musí dopravit závodníky z Grúně na start autobusem.
– trasa – https://mapy.cz/s/r8y1
– start – 4.6. v 11:00 od hráze na Ostravici
– prezence bude otevřena 4.6.2016 ve Skipark Grun do 9:30
– převoz na start společně autobusem
– věkové omezení – do 23 let
– počet účastníků – max. 50
– přihlášeni – stránky L4L – http://lysohorsky-ctyrlistek.cz

2 komentáře u „L4L SkyRace® – první informace“

  1. Ahoj,
    mel bych zajem si tuhle trat zabehnout, i kdyz uz nejsem u23. Jako kvalitni trenink pred sws v Canazei. Nebylo by mozny se tam vmacknout? 🙂

    1. Tome, tento dotaz není na asociaci, ale pokud na někoho, tak jedině na pořadatele. Jak jsem psal, důvody jsou především organizační. Já v těchto případech nemohu a nechci zasahovat pořadatelům do jejich práce a organizace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doplň odpovídající ... * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.