SAM_7965_smallVýborný běžec a člen Czech Skyrunning Team Zdeněk Kříž je jednou ze dvou českých mužských nadějí na dobré umístění na finále SWS ve Španělsku tento víkend – Ultra Pirineu. Zveřejňujeme jeho vyhlášenou soutěž k tomuto závodu. (poznámka skyrunning.cz)

Velký závod si žádá velkou soutěž. A protože finále světového poháru za velký závod považuju, tak jsem pro Vás všechny ve spolupráci se svými partnery velkou soutěž připravil…

Jako vždy si budete moci tipnout můj čas v závodě. Vaše tipy pište do komentářů k příspěvku až do soboty 19.9. do 7:00, kdy je start závodu ve městečku Bagá v Pyrenejích. Můžete přidat i tip na umístění (správný odměníme nějakou prémií…).

perfil

A o co hrajeme ? Ceny jsou opravdu atraktivní a tak studujte vzdálenosti, profil, povrch, počasí, mojí náladu…., ať tipujete co nejlíp a vyhrajete!!! Pořadí cen neurčuji, budete si vybírat od nejlepšího tipu.

CENY V SOUTĚŽI:

CHATA SPINDLER
www.chataspindler.cz – víkendový pobyt pro dvě osoby

The North Face
www.neverstopexploring.cz – čepice a rukavice

Endala
www.endala.cz – poukaz k návštěvě kliniky dle výběru

Allivictus
www.allivictus.cz – Sada Vítězů – česnekové tinktury

Lawi
www.lawi.cz – kompresní podkolenky

Efffi
www.efffi.cz – sada Zdenka Kříže Emotikona smile

UGO
www.ugoocista.cz – balíček UGO očisty

Unicorn
www.unicornuniverse.eu – 3x opravdu obří deštník

LEKI
https://www.leki.com/…/nordic-wa…/hole/2282/instructor-lite/

Všechny podrobnosti pro Vaše správné tipování naleznete na http://ultrapirineu.com/ a live průběh závodu budete moci sledovat na http://ultrapirineu.livetrail.net./parcours.php?course=ultra

Takže přemýšlejte, tipujte, sdílejte a šiřte …

Tipy s nějakým kontaktem pište prosím do komentářů k článku.