NezmarUltraMistrovství ČR v SkyMarathon® – Hyundai Perun SkyMarathon® měl u závodníků velký úspěch. Velmi tvrdá a náročná trať většinu závodníků uchvátila a zanechala v nich velký dojem spolu s velmi dobrou organizací závodu ze strany týmu kolem Makyho Žušky.

Stejný tým organizuje poslední víkend v září další dva závody, Nezmar SkyMarathon® a Nezmar Ultra SkyMarathon®. Oba tyto závody jsou součástí Skyrunner® Czech Series i Rankingu CZSA a jsou tak dobrou možností pro závodníky získat body bez nutnosti cestování do zahraničí.

Registrace na SkyMarathon® již běží a startovka se pomalu zaplňuje. Registrace na Ultra SkyMarathon® se otevře 23.5.2014 v 20:00.

ProfilNezmarUltraFinal

Od pořadatele máme informace, že již byla schválena definitivní podoba tratě s mírnými změnami oproti původní verzi. Finální verze tak má parametry 106km a 5883m převýšení.

UltraMapaFinal1

Věřím, že se na startu obou závodů opět ukáže podobně velké množství běžců a běžkyň jako na Perunu, že se zde objeví i ti, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohli Perunu zúčastnit a zažijí si krásný závod na začátku podzimu.