LogoCompressportNewtonBannerCzech Skyrunning Association a společnost TEMPOSPORT jako výhradní distributor špičkového sportovního kompresního oblečení švýcarské firmy COMPRESSPORT® a běžeckých bot americké firmy NEWTON running uzavřeli dohodu o spolupráci a partnerství.

Slevy pro členy CZSA.

Compressport_Trail Running Shirt - SHORT SLEEVE - BlackKromě toho, že vybraní členové reprezentace budou vybaveni nebo budou moci otestovat produkty COMPRESSPORT®, budou v podmínkách skyrunningu otestovány i boty NEWTON running typ BOCO AT (BOulder COlorado All Terrain), Quad-fortrail-whitekteré se zdají vhodné pro distance od Vertical Kilometer® do SkyMarathon®.

Navíc všichni členové CZSA s uhrazenými členskými příspěvky budou moci využít slevu na všechny produkty COMPRESSPORT® a běžecké boty NEWTON running. Více k benefitům pro členy CZSA naleznete ZDE.

Compressport_trail-shortCOMPRESSPORT nabízí plný sortiment kompresního oblečení a doplňků, z kterých si může vybrat doslova každý. V nabídce jsou běžecké i speciální trailové ponožky a podkolenky, návleky na lýtka, návleky na stehna i na celé nohy, návleky na ruce, speciální trailová kompresní trika s krátkým rukávem i bez rukávu, trailové kompresní šortky.

Firma COMPRESSPORT® využívá na svých produktechCompressport_Tube_US_eSTORE celou řadu speciálních prvků, které zvyšují komfort a funkčnost tohoto oblečení.

V dalších článcích se budeme jednotlivým produktům, jejich vlastnostem a funkcím věnovat podrobněji a samozřejmě vás seznámíme i s praktickými zkušenostmi s tímto oblečením po nějakém čase užívání.

NuriaPicasCompressportReklama1

Ne náhodou je COMPRESSPORT® partnerem rovněž ISF (International Skyrunning Federation) a ne náhodou se tým COMPRESSPORT® může pochlubit takovými běžci a běžkyněmi jakými jsou:

Marco De Gasperi – 6x WMRA World Champion, 3. ISF Sky Ranking

Nuria Picas – 2012 SWS Ultra Champion, 2. 2013 ISF Ultra Ranking

Emma Roca – 15. ISF Ultra Ranking, 25. ISF Sky Ranking

Zigor Iturrieta – 38. ISF Ultra Ranking

Florian Neuschwander – 16. ISF Ultra Ranking, UTWC 2. 2013

Fernanda Maciel – 1. TransGranCanaria & Mount Fuji 2012

Seb Chaigneau – 1. Hardrock 100 a TransGranCanaria, 8. ISF Ultra Ranking

Erik Clavery – 4. Diagonale des Fous 2012, 9. Les Templiers 2013

Seb-Chaigneau-070

Seb Chaigneau