Doprodej repre kolekce 2016

Share

Pánský dres
Pánský dres

Sezona se sice již nachyluje ke svému konci, ale stále ještě máme před sebou nejen několik závodů v Česku, ale i v zahraničních horách.

Možná to je právě ideální okamžik využít toho, že nám zbylo pár kusů z reprezentační kolekce pro Czech Skyrunning Team 2016 a nabízíme je ke koupi.

Ti, kdo se účastní skyrunning závodů, mohli většinu kousků z naší kolekce již vidět naživo, případně si na ně sáhnout. Většinový názor mluví o tom, že se tato repre kolekce pro rok 2016 opravdu povedla. Také těch nabízených kousků není mnoho a nejsou ve všech velikostech.Co je aktuálně dostupné vidíte v následující tabulce, která bude při doprodání určité položky nebo velikosti aktualizována.V případě zájmu o některý z nabízených kousků mě kontaktujte nejlépe e-mailem na sam(at)skyrunning.cz. Budu tak moci lépe rozhodnout, kdo projevil zájem dříve, pokud by se jednalo již o poslední kus. V případě zájmu dvou nebo více zájemců o nějakou součást repre kolekce, který mi přijde skoro ve stejný čas, budu jak je zvykem mírně upřednostňovat členy CZSA. Přeci jen si za své členství a podporu asociace zaslouží lepší zacházení 🙂


skyrunning_vetrovka_side


Možnost předání věcí z kolekce je při závodech Skyrunner® Czech Series buď 18.9. na Ještědu, nebo 24.9. na Nezmaru. Jinak podle další dohody.

Věřím, že se vám tato nabídka bude líbit a někteří z vás si udělají radost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*