Načítám Akce

CZECH ENERGY TEAM Perun SkyMarathon jezároveň Mistrovstvím ČR v SkyMarathonu® pro rok 2020.

Perun maraton je běh v krásném horském prostředí Moravskoslezských Beskyd – oblasti Slezské Beskydy, tak zvané Goralii. Konkrétně v okolí horských masívů – Javorový, Ropice, Príslop, Kozinec, Ostrý, kdy na každý vrchol se vystoupá nejprudšími svahy a poté sbíhá technickými úseky.

Na závodníky čeká 6 vydatných stoupání, 6 technické seběhy – kořeny, kamení, lesní cesty, 4 občerstvovací stanice. To vše vede k jedinému cíli na vrcholu Javorového vrchu, kde 41 km dlouhá trať s 3400m pozitivního převýšení končí a celkově finishuje dole v místě startu :o).

Sdílejte tento příspěvek na sociální síti!

2 komentáře

  1. Jan Procházka 26/11/2013 v 08:21 - Odpovědět

    Zdar. Chtěl jsem se zeptat, kolik už máte členů v asociaci? U nás v Jeseníku vím min. o 4 lidech, co přemýšlejí o vstupu k vám.
    Kvóta 400 účastníků bude možná hned pryč na tomto závodě. Jen co se to trochu rozkřikne. Honza

    • Sam 26/11/2013 v 09:17 - Odpovědět

      Pokud premysli, neni nic jednodussiho se rozhodnout a poslat prihlasku. Ja take vim o mnoho lidech, kteri chteji byt cleny CZSA, ale nechteli jiz v konci roku platit prispevky za 2013. Samozrejme ti, co se nyni hlasi, maji jiz prispevky zapocitavane na 2014. Ohledne fofru, kterym asi zmizi tech 400 cisel mas naprostou pravdu.

Napsat komentář

Translate

Přejít nahoru