salomon-run_largeSpolečnost SALOMON-RUN je mnoha příznivcům skyrunningu známa mimo jiné jako partner několika našich výborných běžců a členů Czech Skyrunning Team, jakými jsou Honza Zemaník, Vítek Otevřel nebo Tomáš Lichý.


13872907_262329360818477_6172499472998568333_n


HonzaZemanikusm2016


PERUN2016_SAM_0400_small


Nyní se tato firma stává také jedním z partnerů naší asociace, kteří přináší našim členům nabídky zajímavých cen a slev.

A jak svou firmu představuje majitel Honza Weber ?


SALOMON-RUN vznikl před 10 lety jako můj únik z města a „špíny“ na hory.

Vznikl za silné podpory ČAES a jmenovitě Libory Uhra, Tomáše Petrečka, Marka Navrátila.

Spolu s Liborem jsme dali dohromady B7 a za dva roky pořádně rozhýbali nejen Beskydy. 

Po převzetí B7 Adidasem jsem si řekl, že nebude na škodu nabídnout lidem Introduction do Beskyd – SLEZSKÝ MARATON.

Tím chci naznačit, že SALOMON-RUN není jen pasivní obchod, ale žije – žije také tím, že vyhlednává partnery, kteří mají zájem o horský běh a navíc třeba i o značku SALOMON.

Tato zcela jasně dominuje v nabídce obchodu a já říkám „Bude to pokračovat, protože mám pocit, že SALOMON je firma, která stále hledá, riskuje – stále nová řešení, design, nové materály 21. století. A to se mi líbí – vždy se máme na co těšit !“


Všichni naši členové s řádně splněnými svými povinnostmi (např. uhrazenými členskými příspěvky) mohou jak na e-shopu, tak i v kamenné prodejně využít slevy určené jen pro VIP klienty. VIP ceny jsou vždy minimálně o 5% nižší než ceny prodejní . Celková sleva tak dosahuje min. 20% doporučené. Nákup za VIP ceny není – pro členy CZSA –  nijak omezen ani podmíněn !

V případě jakýchkoli mimořádných akcí pro členy CZSA budou tito aktuálně informováni prostřednictvím e-mailu.

Slevu člen CZSA může uplatnit tak, že při objednávce uvede své ID číslo v CZSA, které je jednoznačně spojeno s jeho jménem a e-mail adresou uvedenou v přihlášce do CZSA.

V případě objednávky přes e-shop se vám tato sleva nezobrazí automaticky v rámci objednávky, ale následně vám bude cena po slevě určená k platbě potvrzena.