/, CZSA, Skyrunning/PRAVIDLA SWS 2019 A VZTAH K ČESKU

PRAVIDLA SWS 2019 A VZTAH K ČESKU

By |2018-11-19T09:43:37+00:00Listopad 19th, 2018|Články, CZSA, Skyrunning|2 komentáře

Autor:

2 komentáře

 1. Michael Novak 19/11/2018 v 10:57 - Odpovědět

  Pocitam, ze pri zakladani CZSA jsi mel na mysli i srdci prave to, ze bod 1) a 2) by mohly byt odpovezeny kladne, ze o to je zajem a benefit to bude mit jako pro CR a reprezentaci.

  Nicmene … Same asi jako jediny z CZSA spolecne s Ankou vite nejlepe, jaky je zajem zavodnik o to byt v repre dnes i do budoucna. Takze za bod 2) budete vedet jako jedini realisticke odpovedi vy dva.

  Za mne – pokud maji zavodnici chut dale reprezentovat, tak body 1) a 2) ano. Zustava tedy otazka jak 3).

  a) zvyseni poplatku
  b) nalezeni silneho partnera/sponzora
  c) idealne kombinace.

  4) jine komenty?
  Delate to dobre. Coz je slabe receno – proste vyborne! Davate do toho pomerne dost sil a energie. Co je, to je vybudovano vami. Hlavni slovo pri rozhodovani o budoucnosti byste si meli take nechat.

  • Sam 19/11/2018 v 11:40 - Odpovědět

   Michale, díky 🙂 Jasně, nějakou představu asi máme, ale přesto je každá zpětná vazba zajímavá a důležitá. Ono to totiž není tak, jak to bylo dříve. Teď to je prostě nastaveno tak, že za určitý benefit, je třeba platit něco (a ne málo) navíc v podobě licence na SNS. Aktuálně je o partnery a sponzory, kteří by byli ochotni dát nejen nějaké výhody členům nebo materiál, ale i finance, velká nouze. Pro omezené prostředky bych věděl o lepším a efektivnějším využití v českém skyrunningu než je utratit za plnou licenci na SNS. Přesto tuto věc stále nemám na 100% vyřešenou, rozhodnutou. Třeba si dělám naděje, že z diskuse může něco vzejít, že mi to může pomoci k rozhodnutí. 🙂

Napsat komentář

Enter Captcha Here : *

Reload Image

Translate

BasqueCatalanCzechEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish

PŘIHLÁŠKA DO CZSA – PODPOŘ SKYRUNNING V ČESKU

PŘIHLÁŠKA DO CZSA – PODPOŘ SKYRUNNING V ČESKU

CZSA_Ranking250

CZSA_Ranking250